• White Google+ Icon
  • Twitter Clean
  • w-facebook
1/15

Aktualizované: 21.1.2022 o 13:00 (Sekcia: Nábor / 2% z daní / Skúšky STV)

Nabor.PNG
Novinky.PNG
Wawe team.png
Skúšky technickej vyspelosti

Najbližšie skúšky technickej vyspelosti prebehnú v mesiacoch január / február 2022. Pre účasť na skúškach prosím vyplňte prihlášku nižšie. Pre cvičencov v skupinách začiatočníkov - NÁBOR Hliny VII a ZŠ Budatín - sa skúšky STV na 9. kyu uskutočnia následovne: 31.1.2022 o 14:00 na ZŠ Budatín a 31.1.2022 o 17:30 ZŠ Hliny VII (Jarná ul.). Podrobné informácie najdete TU

Poukázanie 2% z daní

Vážení rodičia, priatelia a  priaznivci športu - karate ! 

 

Chceme Vás touto cestou osloviť, aby ste svoje 2 % z daní venovali na rozvoj mládežníckeho karate v Žiline. Prijaté finančné prostriedky budú plne využité, na financovanie športového rozvoja mládeže s predpokladom na rozvoj kvality a úspechov.

Podrobné informácie najdete TU

Nábor nových členov počas celého roka.

Naše rady môžete rozšíriť kedykoľvek. Stačí vyplniť prihlášku a kontaktovať nás prostredníctvom formulára, alebo nižšie uvedených kontaktných údajov. V aktuálnej sezóne otvárame nábor aj na ZŠ v mestskej časti Budatín. Trénujeme v telocvični ZŠ na Oravskej ceste 11 v Žiline / ZŠ Hliny 7 na Jarnej ulici / ZŠ Budatín  a tešíme sa na Vašu návštevu. Tak neváhajte a pridajte sa k nám. Viac informácii nájdete tu a na nasledovných odkazoch:

Napíšte nám

Ďakujeme Vám za správu. Čoskoro Vám odpovieme.