Ing. Jozef Cisarik

Kumite / Kata

STV: 6. Dan

Funkcia: 

- Predseda oddielu,

- Hlavný kontrolór SZK, 

- Predseda športovo technickej komisie SsZK,

- Hlavný organizátor Grand Prix Žilina.

Kvalifikácia: 

- Rozhodca 3. stupňa,  

- Skúšobný komisár 1.A triedy,

- Tréner 3. kvalifikačného stupňa,

- Hlavný kontrolór SZK

Kariéra: 

Viac než 30 rokov viedol Karate Klub Žilina a zásadne sa tak pričinil o rozvoj a formovanie tohto športu nie len v Žiline, ale aj v celom regióne. Spolu s manželkou Elenou Cisarikovou vybudovali klub, ktorý je dnes pevnou súčasťou športových inštitúcií mesta. Počas jeho trénerskej kariéry mu prešlo rukami niekoľko stoviek zverencov a mnohí z nich sa stali úspešnými pretekármi, či dokonca reprezentantmi SR. Karate sa, aj vďaka jeho práci, dostalo do povedomia verejnosti a dodnes patrí v regióne medzi najpopulárnejšie športy. 

Jozef Cisarik v súčasnosti zastáva post predsedu oddielu a zastrešuje reprezentáciu klubu na diplomatickom poli. Ako funkcionár pôsobí v štruktúrach Slovenského zväzu karate, kde zastáva post hlavného kontrolóra, zatiaľ čo v Stredoslovenskom zväze karate pôsobí ako predseda športovotechnickej komisie. V oboch organizáciách je zároveň členom výkonného výboru. Naďalej sa aktívne venuje rozhodcovskej činnosti, pôsobí ako skúšobný komisár a ako hlavný organizátor zastrešuje organizáciu prestížneho medzinárodného turnaja Grand Prix Žilina.

Profil SZK:

Profil WKF:

Kontakt

E-mail: karateza@karateza.sk
Telefón: +421 908 089 982

Adresa

Tu nás nájdete:
Súkromná základná škola,

Oravska cesta 11, Žilina
 

Fakturačné údaje:
Karate Klub Žilina o.z.
Hečkova 2534/18, 
01001, Žilina
IČO: 30230152, 
DIČ: 2020637608
IBAN: SK1209000000000076517364
 

TRÉNING KARATE - ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA - SÚŤAŽE - SÚSTREDENIA - VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY - REGENERÁCIA - PSYCHOLOGICKÁ PRÍPRAVA - VZDELÁVANIE 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • SoundCloud