top of page

Návrat k reprezentačnému sústredeniu v X-BIONIC Sphere (foto)

V dňoch 2. - 9.1.2021 sa v šamorínskom olympijskom karanténnom X-BIONIC Sphere konalo sústredenie reprezentácie SR v Karate. Tá ma pred sebou nabitý program, ktorý však neustále komplikuje situácia v súvislosti s pandémiou COVID-19. Blíži sa však záver olympijskej kvalifikácie na OH v Tokyu a pokračujú taktiež boje o nominácie na juniorské aj seniorské ME.


Celé sústredenie prebiehalo pod "mottom" #ŽIVOT V BUBLINE čomu bol od prvého momentu prispôsobený celý program. Všetci účastníci sa pri vstupe do areálu podrobili PCR testom a následne putovali do karanténneho pavilónu. Až po obdržaní výsledkov testov sa presúvali do samotného centra a sústredenie mohlo začať.
Žilinčania na reprezentačnom sústredení: zľava Michal Kočuta, Sarah Hrnková, René Adler, Ján Novosad (tréner), Mirka Pevalová, Hanča Kuklová a Tomáš Králik.


Náš klub mal na podujatí početné zastúpenie v podobe šiestich cvičencov a jedného trénera. Podmienky, ktoré si karatisti v X-BIONIC Sphere našli boli vynikajúce, pričom okrem skvelých tréningových priestorov bol k dispozícii široký výber voľnočasových aktivít a predovšetkým prostriedkov pre regeneráciu.


Kompletnú fotogalériu nájdete na facebookovej stránke Slovenského Zväzu Karate.114 views0 comments
bottom of page