Predstavujeme Vám: Jakub Labuda

Ku karate sa dostal ako deväť ročný. Chcel chodiť na nejaký bojový šport a mama ho prihlásila na karate. Karate bral ako výzvu na učenie novej veci.Nechcel zabíjať čas na počítači, tak chodil na tréningy. Bol sa pozrieť na Grand Prix Žilina a súťaženie ho oslovilo. 1.4. 2017 sa zúčastnil jeho prvej súťaže, kde sa umiestnil na treťom mieste. Dostal ponuku, ísť na karate camp ktorú prijal. Po týždni strávenom na campe sa s nami zoznámil. Napriek tomu, že sa mu páčil náš klub v konečnom dôsledku sa nerozhodol prestúpiť do nášho klubu. Prešiel rok a znovu tu bol karate camp. Po tomto týždni bol úplne rozhodnutý prestúpiť do nášho klubu. Od septembra 2019 trénuje za tento klub a od 1.11 2020 je jeho oficiálnym členom. Za KKZA bol zatiaľ na dvoch súťažiach a obidve boli úspešné.


(Autor článku: Tomáš Králik)0 views