Ako sme prežili leto 2020 ?

Updated: Sep 2, 2020

Karanténa a online tréningy

Predošlá sezóna skončila skôr než sme sa nazdali. O to viac času sme však mali na letnú prípravu. Obdobie od marca po máj sa nieslo predovšetkým v duchu online video tréningov, ktoré prebiehali prakticky na dennej báze.Konečne opäť vonku

Začiatkom mája sme však už začali vyťahovať nohy z domu a začali sa stretávať na tréningoch vonku. Bolo to skvelé! Celý team si po dlhej dobe užíval, že je opäť spolu a zdalo sa že nám chýbali aj tréningy, pretože výkony na nich boli výborné. A to napriek tomu, že špeciálne kondičné tréningy boli naozaj náročné.


Skúšky technickej vyspelosti

Mesiac Jún sa niesol v znamení prípravy na skúšky technickej vyspelosti. Tie napokon všetci úspešne zvládli a leto sa mohlo začať.


Klubová guláška a hodnotenie sezóny

Na jeho začiatku sme stihli skvelú klubovú "gulášku" v krásnom prostredí na chate v Belej. Zhodnotili sme sezónu, utužili sme kolektív a skvelý pocit zo spoločnej zábavy nám nepokazil ani dážď. Nie sme predsa z cukru.


Reprezentačné sústredenie s našou rekordnou účasťou

Hneď v prvom júlovom týždni sa konalo sústredenie reprezentácie SR, na ktorom sme zaznamenali nevídaný klubový rekord. Zúčastnilo sa ho totiž až 6 našich pretekárov. Bola to drina, ktorá však stála za to. Účastníkmi boli Michal Kočuta, Sára Dudjaková, Aneta Pechotová, Sarah Hrnková, Hanča Kuklová, Mirka Pevalová a tréner Janči Novosad.


Karate Camp Terchová 2020

Po návrate sme trénovali ďalej a tešili sa už na KARATE CAMP 2020 v Terchovej. Ten bol opäť raz nezabudnuteľný. Svojou účasťou nás potešili špeciálni hostia Ingrid Suchánková, Januš Vaňušaniková a René Adler. Všetci nám pomohli doplniť a spestriť tréningový proces a za to im patrí naše veľké ĎAKUJEME. Nezabudnuteľným sa stal tiež večerný kondičný tréning Julka Pevalu, po ktorom boli všetci zničení, no vysmiatí a šťastní. Podobne ako v predošlých ročníkoch aj tento krát sme KARATE CAMP organizovali spoločne s našimi skvelými priateľmi z klubu MŠK Žiar Nad Hronom. Nechýbala tradičná záverečná "guláška", karneval či nočná hra. No a málokto by veril, že nás prišli pozrieť aj samotné hviezdy z legendárnej kapely GUNS N' ROSES !!!


Augustové reprezentačné sústredenie

Prakticky hneď z Terchovej sme cestovali na druhé reprezentačné sústredenie, ktoré sme už pre niekoľko zdravotných komplikácii absolvovali v zredukovanom počte. Naše farby na ňom hájili Mirka, Sarah a tréner Janči. Po sústredení sme si odskočili do drobnej karantény, ale za to pripravení na novú sezónu.


Úžasné aktivity našej komunity

Nebolo to však všetko. Naša komunita rodičov, zverencov a priateľov je viac než životaschopná a paralelne nám tak prebiehali originálne akcie v podobe pánskej jazdy na Liptovskej Mare, klubového splavu rieky Orava, formoval sa klubový team ľadových medveďov a aktívny bol tiež náš MOTO TEAM. Aby toho nebolo málo, našli sa ešte aj hrdinovia ktorí si len tak mimochodom odskočili po zlato na Žilinský triatlon.


Pridajte sa k nám :)

Čo dodať na záver? Snáď len toľko, že ak by sa k nám chceli pridať ďalší, ktorí toto všetko chcú prežívať s nami, s takýmto skvelým navigačným bannerom Vás už čakáme pri zápise nových členov. Info k náboru nových členov nájdete na www.karateza.sk/nabor.


182 views0 comments