Výsledky 2020

31. 5. 2020 - ONLINE SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV V KATA

1. miesto: Buček Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 

1. miesto: Dršková Nella - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky 

1. miesto: Pyšný Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 

1. miesto: Sýkora Richard - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 

2. miesto: Kovař Adam - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 

3. miesto: Jasenka Jonáš - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci 

 

7. 3. 2020 - MSR Seniorov Dolný Kubín

 

1. miesto: Hana Kuklová - Kumite ženy -55 kg

2. miesto: TEAM ŽIEN AC UNIZA (Hrnková, Pevalová, Suchánková) 

3. miesto: Sarah Hrnková - Kumite ženy -61 kg

3. miesto: Miroslava Pevalová - Kumite ženy -68 kg

16. 2. 2020 - Slovenský pohár detií a žiakov 1. kolo a Majstrovstvá Slovenska družstiev 6-7 ročných Trenčín


2. miesto: Bodnár Oliver - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
3. miesto: Buček Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
7. miesto: Dršková Nella - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg začiatočníčky
1. miesto: Kampa Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg začiatočníci
5. miesto: Krempaský Martin - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg pokročil
7. miesto: Krempaský Maximilián - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
1. miesto: Pavlovič Mário - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí
3. miesto: Pyšný Jakub - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
3. miesto: Pyšný Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
3. miesto: Sýkora Richard - Agility chlapci 7 roční
5. miesto: Sýkora Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
2. miesto: Ac Uniza Karate Klub Žilina, O. Z. - Kumite družstvá DRUŽSTVÁ CHLAPCI 6-7 r

 

 

9. 2. 2020 - ZVOLEN CUP Zvolen


2. miesto: Buček Jakub - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
1. miesto: Buček Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
2. miesto: Bytčanek Stella - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg
1. miesto: Chajdáková Silvia - Kumite seniorky do 50kg
3. miesto: Kočuta Michal - Kumite kadeti 14-15 rokov do 57kg
2. miesto: Labuda Jakub - Kumite kadeti 14-15 rokov nad 70kg
1. miesto: Pechota Jakub - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 40kg
1. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite seniorky do 68kg
3. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg
3. miesto: Pyšný Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
3. miesto: Pyšný Jakub - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg
3. miesto: Remiš Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg
3. miesto: Sýkora Richard - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
1. miesto: Tabačková Terézia - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov nad 37kg

 

1. 2. 2020 - ORAVA CUP Dolný Kubín


3. miesto: Buček Jakub - Kata chlapci 6-7 rokov začiatočníci
3. miesto: Dršková Nella - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov začiatočníčky
1. miesto: Labuda Jakub - Kumite kadeti 14-15 rokov +70kg
1. miesto: Pavlovič Mário - Kumite starší žiaci 10-11 rokov -30kg
3. miesto: Pechotová Aneta - Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN
1. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite juniorky 16-17 rokov OPEN