Výsledky 2018

1. 12. 2018 - MSR U21, juniorov a dorastencov Trnava 

3. miesto: Hrnková Sára - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

3. miesto: Kočuta Michal - Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

5. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

1. miesto: Kuklová Hana - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

17. 11. 2018 - Slovenský pohár ml. kadeov, kadetov, juniorov a U21 2. kolo Šurany

5. miesto: Bytčanek Stella - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg

2. miesto: Hrnková Sarah - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

7. miesto: Kočuta Michal - Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

2.miesto: Králik Tomáš - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

1. miesto: Kuklová Hana - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

1. miesto: Pechotová Aneta - Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

3.- 4. 11. 2018 - Grand Prix Ostrava

1. miesto: Pavlovič Mario - Kumite

2. miesto: Štípalová Karin - Kata

10. 11. 2018 - Trstenský pohár XXI. ročník Trstená 

3. miesto: Tabačková Terézia - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

2. miesto: Tabačková Terézia - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg

3. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg

3. miesto: Vrabcová Veronika - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

2. miesto: Broďany Alexander - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

3. miesto: Bytčanek Stella - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé

2. miesto: Bytčanek Stella - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg

2. miesto: Dudjaková Sara - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

1. miesto: Hrnková Sarah - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 61kg

3. miesto: Kočuta Michal - Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

1. miesto: Králik Tomáš - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg

3. miesto: Krempaský Maximilián - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg

1. miesto: Kuklová Hana - Kumite staršie juniorky 18-20 rokov do 55kg

3. miesto: Pechota Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg

1. miesto: Pechotová Aneta - Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg

1. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite juniorky 16-17 rokov nad 59kg

3. miesto: Remiš Adam - Kumite kadeti 14-15 rokov do 63kg

3. miesto: Tabaček Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

21. 10. 2018 - Otvorené majstrovstvá ZSZK ml. + st. dorastencov, juniorov a U21 1. kolo Topoľčany

3. miesto: Broďany Alexander - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg

7. miesto: Broďaniová Viktória - Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov

3. miesto: Kočuta Michal - Kumite kadeti 14-15 rokov do 52kg

3. miesto: Surovčík Matúš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

20. 10. 2018 - HUNGARIAN OPEN

3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite U21

2. miesto: Kuklová Hana - Kumite U21

4. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci

3. miesto: Králik Tomáš - Kumite mladši dorastenci

13. 10. 2018. - ĽUBOVŇA OPEN CUP Stará Ľubovňa

2. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg

3. miesto: Nováková Eva - Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 50kg

6. 10. 2018 - 26.ROČNÍK POPRADSKÉHO POHÁRA V KARATE Poprad

3. miesto: Kočuta Michal - Kumite dorastenci

2. miesto: Tabačková Terézia - Kumite mladšie žiačky 8-9

6. 10. 2018 - Vienna open Viedeň 

1. miesto: Pavlovič Mario - Kumite 8-9 rokov

3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite 8-9 rokov

2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite 8-9 rokov

2. miesto: Králik Tomáš - Kumite 10-11 +38

3. miesto: Pechota Jakub - Kumite 10-11 -38

4. miesto: Broďany Alexander - Kumite 10-11 -38

3. miesto: Pechotová Anetka - Kumite dorastenky

3. miesto: Nováková Monika - Kumite dorastenky

4. miesto: Vrabcová Veronika - Kata

4. miesto: Bodnár Oliver - Kata

8. 9. 2018 - BUDAPEŠŤ OPEN

3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite seniorky

3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite U21 -61kg

3. miesto: Nováková Eva - Kumite seniorky -63kg

2. miesto: Kuklová Hana - Kumite juniorky U21 -51kg

2. 6. 2018 - 16. ROČNÍK MAJSTROVSTIEV KARATE Žarnovica

1. miesto: Kočuta Michal - Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov nad 45kg

1. miesto: Pavlovič Mario - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 27kg

19. 5. 2018 - MSR DETÍ A ŽIAKOV 2018 JEDNOTLIVCOV, DRUŽSTIEV A KARATE AGILITY Košice

5. miesto: Bello Izabela Alima -Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg

3. miesto: Bello Izabela Alima - Agility dievčatá 5 ročné

3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

3. miesto: Bodnár Oliver - Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

1. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

2. miesto: Krempaský Maximilián - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

7. miesto: Milata Dominik - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci

3. miesto: Pavlovič Mario - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

3. miesto: Pavlovič Mario - Agility chlapci 8 roční

3. miesto: Pechota Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

7. miesto: Štípalová Karin - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

3. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

7. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

14. 4. 2018 - MSR SENIOROV JEDNOTLIVCOV A DRUŽSTIEV Žilina

1. miesto: Adler René - Kumite seniori do 60kg

3. miesto: Bello Zuzana - Kumite seniorky do 61kg

2. miesto: Bodnárová Oľga - Kata seniorky nad 35 rokov

3. miesto: Bodnárová Oľga - Kumite seniorky nad 35 rokov BRH

3. miesto: Dokoupil Milan - Kata seniori nad 55 rokov

2. miesto: Dokoupil Milan - Kumite seniori nad 55 rokov BRH

2. miesto: Chajdáková Silvia - Kumite seniorky do 50kg

5. miesto: Mintal Alojz - Kata seniori nad 45 rokov

5. miesto: Nováková Eva - Kumite seniorky do 61kg

3. miesto: Pončka Marek - Kumite seniori do 67kg

5. miesto: Štrbka Peter - Kumite seniori nad 45 rokov BRH

7. 4. 2018 - 14. ROČNÍK OTVORENÝCH MSR SHITO RYU KARATE Dunajská Streda

1. miesto: Adler René - Kumite muži -65kg

1. miesto: Adler René - Kumite muži -80kg

1. miesto: Bello Alexander - Kumite chlapci 8-9 rokov -32kg

3. miesto: Bello Zuzana - Kumite ženy +18 rokov BRH

3. miesto: Bello Zuzana - Kumite ženy -60kg

2. miesto: Dokoupil Milan - Kumite muži +55 rokov BRH

1. miesto: Dudjaková Sara - Kumite dorastenky 14-15 rokov +55kg

2. miesto: Hoľán Andrej - Kumite muži -80kg

3. miesto: Králik Tomáš - Kumite chlapci 10-11 rokov +43kg

5. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 8-9 rokov -32kg

3. miesto: Milata Dominik - Kumite chlapci 10-11 rokov -36kg

3. miesto: Nováková Eva - Kumite ženy -60kg

5. miesto: Nováková Monika - Kumite dievčatá 12-13 rokov -48kg

1. miesto: Pavlovič Mario - Kumite chlapci 8-9 rokov -27kg

5. miesto: Pechota Jakub - Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg

1. miesto: Pevala Július - Kumite muži +45 rokov BRH

2. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite dorastenky 14-15 rokov +55kg

1. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov -65kg

5. miesto: Remiš Adam - Kumite chlapci 12-13 rokov +50kg

2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite dievčatá 8-9 rokov -27kg

25. 3. 2018 - SUPER ENPI KARATE CUP Srbsko

1. miesto: Bytčanek Stella 

25. 3. 2018 - Ľvov Karate Cup Ukrajina

1. miesto: Hrnková Sarah - Kumite

24. 3. 2018 - SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 3. KOLO  Stará Ľubovňa

1. miesto: Bello Izabela Alima - Agility dievčatá 5 ročné

1. miesto: Bodnár Oliver - Agility chlapci 7 roční

2. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

7. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

2. miesto: Krempaský Maximilián - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

5. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

7. miesto: Kubáň Daniel - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

3. miesto: Pavlovič Mario - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

1. miesto: Pavlovič Mario - Agility chlapci 8 roční

3. miesto: Surovčík Matúš - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

3. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 7 ročné

2. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

2. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

1. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

9. - 11. 3. 2018 - Grand Prix Slovakia Bratislava

3. miesto: Hrnková Sarah - kumite ženy U21 do 59 kg

3. miesto: Bodnár Oliver - kumite chlapci 6 – 7 rokov do 26 kg

3. 3. 2018 - SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV 2. KOLO Partizánske

1. miesto: Bello Alexander - Agility chlapci 8 roční

1. miesto: Bello Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

2. miesto: Bello Izabela Alima - Agility dievčatá 5 ročné

1. miesto: Bodnár Oliver - Agility chlapci 7 roční

3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

3. miesto: Broďany AlexanderK - umite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí

5. miesto: Krempaská Maximilián - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

5. miesto: Kubáň Daniel - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

5. miesto: Lahuta Michal - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci

2. miesto: Pavlovič Mario - Agility chlapci 8 roční

3. miesto: Pavlovič Mario - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

5. miesto: Pechota Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

5. miesto: Štípalová Karin - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

3. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 7 ročné

3. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

3. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

7. miesto: Václavík Jozef - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg začiatočníci

10. 2. 2018 - SLOVENSKÝ POHÁR DETÍ A ŽIAKOV - 1. KOLO Trenčín

1. miesto: Bello Izabela Alima - Agility dievčatá 5 ročné

1. miesto: Bello Alexander - Agility chlapci 8 roční

2. miesto: Bello Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí

3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg

5. miesto: Bodnár Oliver - Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí

3. miesto: Tomáš Králik - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg pokročilí

2. miesto: Pavlovič Mario - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg pokročilí

2. miesto: Pechota Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg pokročilí

5. miesto: Surovčík Matúš - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg začiatočníci

5. miesto: Štípalová Karin - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 37kg začiatočníčky

3. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg

1. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 7 ročné

3. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé

2. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci