Výsledky 2017

2. 12. 2017 - MSR U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov Trnava 

1. miesto: Hrnková Sarah - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

3. miesto: Dudjaková Sara - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
3. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

17. 11. 2017 - Kachikan Cup Nitra 

1. miesto: Hrnková Sarah - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
1. miesto: Hoľan Andrej - Kumite seniori open

11. 11. 2017 - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov 2. kolo Šurany 

3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
3. miesto: Pechotová Aneta - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg
3. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
3. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg

4. 11. 2017 - Trstenský pohár karate XX. ročník, Majstrovstvá Stredoslovenského zväzu kadetov a juniorov

    

1. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
1. miesto: Dudjaková Sara - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
1. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg
1. miesto: Pechota Jakub - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg
1. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
1. miesto: Staňo Daniel - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 40kg
1. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg
1. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé
1. miesto: Vrabcová Veronika - Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

2. miesto: Bytčanek Stella - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg
2. miesto: Milatová Linda - Kata dievčatá 5 rokov
2. miesto: Pechotová Aneta - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 45kg
2. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg

3. miesto: Bello Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg
3. miesto: Bodnár Oliver - Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí
3. miesto: Dvorský Jaroslav - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 55kg
3. miesto: Jakub Tabaček - Kata mladší žiaci 8-9 rokov začiatočníci
3. miesto: Kočuta Michal - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg
3. miesto: Kolenčíková Alžbeta - Kumite kadetky 14-15 rokov do 47kg
3. miesto: Nováková Monika - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg
3. miesto: Šugarová Roberta - Kata staršie žiačky 10-11 rokov pokročilé
3. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg

4. 11. 2017 -  Grand Prix Ostrava 

  

3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite female junior open 16-17 years

22. 10. 2017 - Pohár SNP Banská Bystrica

2. miesto: Eva Nováková - Kumite BRH

2. miesto: Hoľan Andrej - Kumite muži BRH

3. miesto: Bytčanek Stella - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35 kg

 

 

14.-15. 10. 2017 - POLISH OPEN Bielsko Biala

2. miesto: Eva Nováková - Kumite ženy do 61 kg
3. miesto: Marek Pončka - Kumite juniori - 61 kg

07. 10. 2017 - ĽUBOVŇA OPEN CUP Stará Ľubovňa

2. miesto: Vaščáková Romana - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 55kg

3. miesto: Bytčanek Stella - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 35kg

3. miesto: Pechotová Aneta - Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov do 45kg 

23. 9. 2017 - Slovenský pohár U21, juniorov, dorastencov a ml. dorastencov  1. kolo Košice


2. miesto: Hrnková Sarah - kumite juniorky - 59 kg
3. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
3. miesto: Kočuta Michal - Kumite mladší kadeti 12-13 rokov do 45kg

16.-17. 9. 2017 - Budapešť Open


2. miesto: Pavlovič Mário - Kumite individual male U8 -24

 

9. 9. 2017  - 6th ZAGREB KARATE CUP 

 

3. miesto: Hrnková Sarah - kumite juniorky - 59 kg

17.-18. 6. 2017 - 5th ESHRKF Championships Nové Zámky

 

1. miesto: Broďani Alexander - Kumite chlapci 8-9 rokov +32kg
1. miesto: Bytčanek Stella - Kumite dievčatá 8-9 rokov -32kg
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite dievčatá 8-9 rokov -27kg
2. miesto: Pevala Július - Kumite muži +45 rokov BRH
2. miesto: Dokoupil Milan - Kumite muži +55 rokov BRH
2. miesto: Nováková Eva - Kumite team ženy Slovakia 
3. miesto: Dokoupil Milan - Kata muži +55 rokov
3. miesto: Nováková Eva - Kumite ženy -60kg
3. miesto: Milata Dominik - Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg
3. miesto: Vrabec Matej - Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg
3. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg

 

 

10. 6. 2017 - Majstrovstvá GOJU RYU KARATE  Košice

 

2. miesto: Broďani Alexander - Kumite chlapci 8-9 roční nad 32 kg
3. miesto: Nováková Monika - Kumite dievčatá 12-13 ročné do 40 kg

 

3. 6. 2017 - 15. ročník Majstrovstiev karate Žarnovica


2. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 5-7 rokov BRH
3. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 5-7 rokov BRH
3. miesto: Václavík Jozef - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 32kg

 

28. 5. 2017 - 13.ročník majstrovstiev SSHRKA Šurany


1. miesto: Hrnková Sarah - Kumite juniorky 16-17 rokov -58kg
1. miesto: Chajdáková Silvia - Kumite ženy -53kg
1. miesto: Cisariková Elena - Kumite ženy +35 rokov BRH
2. miesto: Dokoupil Milan - Kata muži +55 rokov
2. miesto: Dokoupil Milan - Kumite muži +55 rokov BRH
2. miesto: Nováková Monika - Kumite dievčatá 12-13 rokov -42kg
2. miesto: Nováková Eva - Kumite ženy -60kg
2. miesto: Pevala Július -Kumite muži +45 rokov BRH
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite dievčatá 8-9 rokov -27kg
3. miesto: Broďaniová Viktória - Kumite dievčatá 10-11 rokov -45kg
3. miesto: Dudjaková Sara - Kumite dievčatá 12-13 rokov +48kg
3. miesto: Feiková Simona - Kumite dievčatá 12-13 rokov +48kg
3. miesto: Hoľán Andrej  - Kumite muži -80kg
3. miesto: Krempaský Martin - Kumite chlapci 8-9 rokov -27kg
3. miesto: Milata Dominik - Kumite chlapci 10-11 rokov -30kg
3. miesto: Pevalová Miroslava Kumite dorastenky 14-15 rokov -55kg

 

20. 5. 2017 - International UNION CUP Lvov Ukrajina

 

3. miesto: Hrnková Sára - kumite juniorky - 59 kg

Za KK Žilina reprezentovali SR : Marek Poncka, Mirka Pevalova, Sara Dudjakova a Anetka Pechotova)
Coach SR : Ing. Ján Novosad

14. 5. 2017 - Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov Košice

Dňa 14.052017 sa v Košiciach konali MSR deti do 12 rokov v Karate. Na turnaji sa zúčastnilo 514 pretekárov z 56 klubov, ktorí spolu vytvorili az 1009 štartov. Pre klub AC UNIZA Žilina sa tento turnaj skončil nad očakávania a ziskom 5 majstrovských titulov sa zaradil medzi historicky najúspešnejšie. Okrem 5 zlatých sme získali aj dve bronzové medaile. Za pozornosť stoja 3 zlate medaile, ktoré postupne vybojoval Alexander Bello v kategóriách agility, kumite jednotlivcov a kumite družstiev a dve zlate, ktoré vybojoval Mário Pavlovic v kategóriách kumite jednotlivcov a kumite družstiev.  K majstrovským titulom pridali cenne bronzy Alexander Broďani a Matej Vrabec.
Všetkým medailistom srdečné blahoželáme!


1. miesto: Bello Alexander Agility chlapci 7 roční
1. miesto: Bello Alexander Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
1. miesto: Pavlovič Mário Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
1. miesto: Team AC UNIZA Zilina (Bello, Pavlovič, Kubáň, Bodnár) Kumite chlapci 6-7 r.
1. miesto: Team AC UNIZA Zilina (Pechota, Broďáni, Tabaček, Kurčina/DK) Kumite chlapci 8-9 r.

3. miesto: Broďani Alexander Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
3. miesto: Vrabec Matej Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

Coach : Novosad, Bello, Nováková, Pončka, Hrnková

6. 5. 2017 - Memoriál Jozefa Juhaňáka Žiar nad Hronom

 

1. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
2. miesto: Tabaček Jakub - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci
2. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 35kg pokročilí
2. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
2. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 6 ročné max. 8. kyu
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 32kg pokročilé
3. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 24kg
3. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 5-7 rokov bez STV
3. miesto:Vrabcová Veronika Kata mladšie žiačky 8-9 rokov max. 7. kyu

29. 4. 2017 - Karate Grand Prix Čadca

1. miesto: Bello Alexander - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
1. miesto: Broďani Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
1. miesto: Pechota Jakub Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
2. miesto: Milatová Linda - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 20kg
2. miesto: Pončka Marek - Kumite juniori 16-17 rokov do 61kg
2. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 5-7 rokov do 22 kg
2. miesto: Tabaček Jakub - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci
2. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci
3. miesto: Bello Izabela Alima - Kata dievčatá 5 rokov
3. miesto: Bodnár Oliver -Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
3. miesto: Bodnár Oliver - Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí
3. miesto: Chajdáková Silvia - Kumite ženy Open
3. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
3. miesto: Milatová Linda - Kata dievčatá 5 rokov
3. miesto: Pechotová Aneta - Kumite mladšie kadetky 12-13 rokov do 40kg
3. miesto: Pevalová Miroslava - Kumite kadetky 14-15 rokov do 54kg
3. miesto: Staňo Daniel - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg pokročilí
3. miesto: Tabačková Terézia - Kumite dievčatá 6-7 rokov nad 28kg
3. miesto: Vaščáková Romana - Kumite kadetky 14-15 rokov nad 54kg
3. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
3. miesto: Vrabcová Veronika Kata mladšie žiačky 8-9 rokov pokročilé

23. 4. 2017 - 4.kolo BUK a MBUK detí a mládeže Viničné


1. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 5-7 rokov do 22 kg
1. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
2. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
3. miesto: Krempaský Maximilián - Kumite chlapci 6-7 rokov do 30kg

22. 4. 2017 - 20. ročník Galanta Karate Cup Galanta


1. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 5-7 rokov do 25kg
3. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 5-7 rokov do 25kg

8. 4. 2017 - Majstrovstvá Slovenskej republiky seniorov jednotlivcov a družstiev Galanta


1. miesto: Dokoupil Milan - Kata seniori nad 55 rokov
2. miesto: Dokoupil Milan - Kumite seniori nad 55 rokov BRH
3. miesto: Chajdáková Silvia - Kumite seniorky do 50kg
3. miesto: Pevala Július - Kumite seniori nad 45 rokov BRH

 

 

1. 4. 2017 - Slovenský pohár detí a žiakov 3 . kolo Stará Ľubovňa


1. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
2. miesto: Broďaniová Viktória - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky
2. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
2. miesto: Milatová Linda - Agility dievčatá 5 ročné
2. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 6 ročné
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
3. miesto: Bello Alexander - Agility chlapci 7 roční
3. miesto: Bello Izabela Alima - Agility dievčatá 5 ročné
3. miesto: Bello Izabela Alima - Kata dievčatá 5 rokov
3. miesto: Bodnár Oliver - Agility chlapci 6 roční
3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
3. miesto: Broďani Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
3. miesto: Kubáň Daniel - Agility chlapci 7 roční
3. miesto: Milatová Linda - Kata dievčatá 5 rokov
3. miesto: Pechota Jakub - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
3. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

25.-26. 3. 2017 - Grand Prix Slovakia Bratislava


2. miesto: Pechotova Aneta  - kumite starsie ziacky -40 kg
3. miesto: Nováková Eva - Kumite ženy - 55 kg
3. miesto: Hrnková Sarah - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
3. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg

 


4. 3. 2017 - Slovenský pohár detí a žiakov 2 . kolo Šurany


2. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
2. miesto: Milata Dominik - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
2. miesto: Milatová Linda - Agility dievčatá 5 ročné
2. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
2. miesto: Vrabcová Veronika - Agility dievčatá 7 ročné
3. miesto: Bello Alexander - Kumite chlapci 6-7 rokov do 26kg
3. miesto: Broďani Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 34kg pokročilí
3. miesto: Broďaniová Viktória - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky
3. miesto: Jakub Tabaček - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov nad 34kg začiatočníci
3. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 6 ročné
3. miesto: Vrabcová Veronika - Kata dievčatá 6-7 rokov pokročilé
3. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov do 27kg pokročilé
3. miesto: Vrabec Matej Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

Najúspešnejšími športovcami mesta Žilina za rok 2016 sa v nasledujúcich kategóriách stali:


Dospelí
4. miesto: Eva Nováková – karate
Mládež
9. miesto: Sarah Hrnková – karate

 

12. 2. 2017 -  Karate Zvolen Cup Zvolen 

1. miesto: Králik Tomáš - Kumite starší žiaci 10-11 rokov nad 40kg
1. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov do 24kg
1. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite dievčatá 6-7 rokov do 24kg
2. miesto: Bodnár Oliver - Kata chlapci 6-7 rokov pokročilí
2. miesto: Brodani Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 32kg
2. miesto: Feiková Simona - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov nad 40kg
2. miesto: Hoľán Andrej - Kumite seniori do 84kg
2. miesto: Nováková Eva - Kumite seniorky BRH
2. miesto: Nováková Eva - Kumite seniorky do 61kg
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov do 24kg
3. miesto: Hoľán Andrej - Kumite seniori BRH
3. miesto: Krempaský Martin- Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 28kg
3. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
3. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
3. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

11. 2. 2017 - Slovenský pohár detí a žiakov 1 . kolo Trenčín

1. miesto: Bello Alexander - Agility chlapci 7 roční
1. miesto: Tabačková Terézia - Agility dievčatá 6 ročné
2. miesto: Pechota Jakub - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 30kg pokročilí
3. miesto: Brodaniová Viktória - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov do 40kg začiatočníčky
3. miesto: Krempaský Martin - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov do 26kg začiatočníci
3. miesto: Milata Dominik - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 35kg začiatočníci
3. miesto: Milata Dominik - Agility chlapci 9 roční
3. miesto: Pavlovič Mário - Kumite chlapci 6-7 rokov do 22kg
3. miesto: Vrabec Matej - Kumite starší žiaci 10-11 rokov do 30kg začiatočníci

 

 

4. 2. 2017 - Orava Cup Dolný Kubín


1. miesto: Hrnková Sára - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg
1. miesto: Dudjaková Sara - Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov +50kg
1. miesto: Cisariková Elena - Kumite masters ženy 35+ rokov Open
1. miesto: Nováková Eva - Kumite seniorky 18+ rokov -61kg
1. miesto: Novosad Ján - Kumite masters muži 35+ rokov Open
2. miesto: Brodani Alexander - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov -32kg
2. miesto: Vaščáková Romana - Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov +50kg
2. miesto: Vrabcová Veronika - Kumite dievčatá 6-7 rokov -24kg
3. miesto: Bodnár Oliver - Kumite chlapci 6-7 rokov -24kg
3. miesto: Králik Tomáš - Kumite mladší žiaci 8-9 rokov +32kg
3. miesto: Králik Tomáš - Kata mladší žiaci 8-9 rokov pokročilí
3. miesto: Kubáň Daniel - Kumite chlapci 6-7 rokov -24kg
3. miesto: Šugarová Roberta - Kumite staršie žiačky 10-11 rokov +40kg
3. miesto: Tabačková Terézia - Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky
3. miesto: Vrabcová Veronika Kata dievčatá 6-7 rokov začiatočníčky

21. 1. 2017 - Memoriál M.B. Košice


3. miesto: Hrnková Sára - Kumite juniorky 16-17 rokov do 59kg

Kontakt

E-mail: karateza@karateza.sk
Telefón: +421 908 089 982

Adresa

Tu nás nájdete:
Súkromná základná škola,

Oravská cesta 11, Žilina
 

Fakturačné údaje:
Karate Klub Žilina o.z.
Hečková 2534/18, 
01001, Žilina
IČO: 30230152, 
DIČ: 2020637608
IBAN: SK1209000000000076517364
 

TRÉNING KARATE - ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA - SÚŤAŽE - SÚSTREDENIA - VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY - REGENERÁCIA - PSYCHOLOGICKÁ PRÍPRAVA - VZDELÁVANIE 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • SoundCloud