Výsledky 2011

10. 12. 2011 - Memoriál Rudolfa Farmadína Nitra

2. miesto: Sarah Hrnková - kumite staršie žiačky Open
3. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky Open
3. miesto: Andrej Hoľan - kumite juniori Open
3. miesto: Jakub Kasák - kumite ml. dorastenci Open

3. 12. 2011 - Majstrovstvá SR kadetov a juniorov Trnava 

 

2. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 53 kg
3. miesto: Miroslava Hyllová - kumite st. juniorky + 60 kg
3. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 53 kg

26. 11. 2011 - KACHINKAN Cup Nitra

 

2. miesto: Sarah Hrnková - kumite žiačky - 35 kg

19. 11. 2011 - Slovenský pohár kadetov a juniorov Košice

 

2. miesto: Patrícia Štrbová - kumite kadetky - 54 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniori - 76 kg
3. miesto: Helena Mičiaková - kumite kadetky + 54 kg
3. miesto: Daniel Portašík -kumite kadeti + 70 kg
3. miesto: Miroslava Hyllová - kumite st. juniorky + 60 kg
3. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 53 kg

6. 11. 2010 - Majstrovstvá SsZK kadetov ajuniorov a SsZK pohár mládeže Žiar nad Hronom 

 

1. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 53 kg
1. miesto: Patrícia Štrbová  - kumite kadetkky - 54 kg
1. miesto: Sarah Hrnková - kumite st. žiačky - 35 kg
2. miesto: Miroslava Hyllová - kumite st. juniorky + 60 kg
2. miesto: Manuel Seng   - kumite st. žiaci - 40 kg
2. miesto: Jakub Kasák - kumite kadeti - 52 kg
2. miesto: Andrej Hoľan - kumite juniori + 76 kg
3. miesto: Manuel Seng   - kata st. žiaci
3. miesto: Helena Mičiaková - kumite kadetky + 54 kg
3. miesto: Dominika Mažgutová - kata juniorky
3. miesto: Ivana Mravcová - kumite kadetky - 47 kg
3. miesto: Karin Bielečková - kumite kadetky - 47 kg
3. miesto: Daniel Portašík -kumite kadeti + 70 kg

Pohár klubov

1. miesto: Rapid Bratislava 35

2. miesto: Farmex Nitra     24

3. miesto: CMK B. Bystrica 23

4. miesto: KK Žilina           23

5. 11. 2011 - Pohár SNP, Slovenský pohár seniorov Bánska Bystrica 

3. miesto: Eva Nováková - kumite ženy - 50 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite ženy - 68 kg

29. 10. 2011 - Slovenský pohár kadetov a juniorov Galanta 

2. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 53 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniorky +59 kg​​

1.-2. 10. 2011 - 12th Euro Grand Prix Pilsen Česká Republika


2. miesto: Sarah Hrnkováva - kumite žiačky U12 - 35 kg

3. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 53 kg

17. 9. 2011 - Hontiansky pohár Šahy

 

 

1. miesto : Družstvo ženy (Hyllová, Chajdáková, Belešová)

4. miesto : Družstvo muži (Drabecký, Garabík, Solik)

17.-18. 9. 2011 - 14th Budapest Open

1. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 53 kg

11. 6. 2011 - 15. ročník Európskeho pohára mládeže Bratislava 


1. miesto: Sarah Hrnková - kumite ml. žiačky - 35 kg
2. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 48 kg
2. miesto: Dušan Gáťa - kumite ml. žiaci - 40 kg
2. miesto: Andraj Hoľan - kumite juniori - 76 kg
3. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 53 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniorky - 59 kg

4. 6. 2011 - Majstrovstvá SR družstiev Košice 

3. miesto: družstvo dorastenky (Mičiaková, Štrbová, Mravcová) - kumite
3. miesto: družstvo juniorky (Chajdáková, Belešová, Nováková - kumite

10. 4. 2011 - Grand Prix Slovakia Bratislava 

3. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 48 kg

2. 4. 2011 - Grand Prix Žilina 


1. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 53 kg
1. miesto: Andrej Hoľan - kumite juniori + 76 kg
2. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 53 kg
2. miesto: Alexander Arce - kata ml. kadeti
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniorky - 59 kg
3. miesto: Dominika Mažgutová - kata juniorky

19. 3. 2011 - MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY SENIOROV Trenčín

 

3. miesto: Kristína Belešová - kumite ženy - 61 kg
3. miesto: Miroslava Hyllová - kumite ženy + 68 kg

6. 3. 2011 Slovenský pohár detí, žiakov a ml. dorastencov 2. kolo Komárno 

3. miesto: Sarah Hrnková - kumite staršie žiačky - 35 kg

28. 2. 2011 - Najúspešnejší športovec mesta Žilina za rok 2010

 

1. miesto: Juraj Tabak - karate (dospelí)

9. miesto: Eva Nováková - karate (mládež)

26.-27. 2. 2011 - 7th HARASUTO EUROPE CUP Lodž Poľsko

1. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 48 kg

19. 2. 2011 - Slovenský pohár detí, žiakov a ml. dorastencov 1. kolo Žilina 

2. miesto: Natália Cisariková - kumite staršie žiačky + 40 kg
2. miesto: Andrej Habánek - kumite st. žiaci - 40 kg
2. miesto: Richard Musil - kumite ml. dorastenci + 50 kg

3. miesto: Ivana Mravcová - kumite ml. dorastenky - 40 kg

6. 2. 2011 - Majstrovstvá seniorov SsZK a SsZK pohár mládeže 2. kolo Zvolen 

1. miesto: Ján Garabík - kumite muži  - 75 kg
1. miesto: Andrej Hoľan - kumite juniori + 68 kg
1. miesto: Sarah Hrnková - kumite st. žiačky - 35 kg
1. miesto: Miroslava Hyllová - kumite ženy - 68 kg
1. miesto: Miroslava Hyllová - kumite ženy - BRH
1. miesto: Helena Mičiaková - kumite kadetky - 54 kg
1. miesto: Manuel Seng - kata st. žiaci
1. miesto: Richard Musil - kumite ml. kadeti - 50 kg
1. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky - 55 kg
1. miesto: Juraj Vajdiar - kumite juniori - 68 kg
2. miesto: Ľubica Vimpelová - kumite ženy - 68 kg
2. miesto: Eva Nováková - kumite juniorky BRH
2. miesto: Kristína Belešová -  kumite ženy - 61 kg

 

Pohár klubov (38. klubov)
1. AC UNIZA CVČ Žilina
2. KK DETVA
3. FARMEX Nitra

Pohár klubov po 2. kolách (43. klubov)
1. AC UNIZA CVČ Žilina
2. CMK Banská Bystrica
3. KK DETVA

15. 1. 2010 - 4.ročník turnaja Memoriál Michala Bozogáňa Košice 

 

3. miesto: Jakub Kasák – kumite st. žiaci - 40 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniorky - 59 kg
3. miesto: Patrícia Štrbová - kumite kadetky - 54 kg