Výsledky 2008

13. 12. 2008 - Majstrovstvá SR kadetov a juniorov Trenčín 

 

3. miesto: Silvia Chajdaková – kumite kadetky – 48 kg

22. 11. 2008 - Slovenský pohár kadetov a juniorov Sabinov 

3. miesto: Miroslava Hýllová - kumite juniorky + 59 kg

9. 11. 2008 - Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov a SsZK pohár mládeže 1. kolo Revúca 

 

1. miesto: Alexander Arce – kata ml. žiaci

1. miesto: Martin Brezáni – kumite st. žiaci – 40 kg

1. miesto: Silvia Chajdaková – kumite kadetky – 47 kg

1. miesto: Matúš Nosál – kumite ml. žiaci – 40 kg

2. miesto: Silvia Chajdaková – kumite st. žiačky – 50 kg

2. miesto: Michal Brezáni – kumite ml. žiaci  – 35 kg

2. miesto: Andrej Hoľan – kumite kadeti  – 63 kg

2. miesto: Miroslava Hýllová - kumite juniorky + 59 kg

2. miesto: Helena Mičiaková – kumite st. žiačky – 40 kg

2. miesto: Ľubica Vimpeľová - kumite st. juniorky – 60 kg

3. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 40 kg
3. miesto: Eva Chrobáková  – kumite juniorky + 59 kg

3. miesto: Andrej Hoľan – kumite st. žiaci + 50 kg

3. miesto: Martin Brezáni – kumite kadeti – 52 kg
3. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky + 40 kg
3. miesto: Tomáš Majerčík - kumite kadeti – 57 kg

Pohár klubov SsZK za sezónu 2008/2009

1. miesto: Klub Karate Žilina

2. miesto: CMK Banská Bystrica

3. miesto: KK Žiar nad Hronom

25. 10. 2008 - 7 th Ostrava Grand Prix Ostrava 

 

1. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 35 kg

3. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  + 40 Kg

3. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci - 35 kg 

3. miesto: Martin Brezáni - kumite st. žiaci - 39 kg

3. miesto: Helena Mičiaková - kumite st. žiačky - 42 kg 

3. miesto: Karolína Kavalierová - kumite st. žiačky + 50 kg

3. miesto: Miroslava Hyllová - kumite juniorky + 59 kg

18. 10. 2008 - Slovenský pohár žiakov Žilina

1. miesto: Silvia Chajdaková – kumite st. žiačky – 45 kg

2. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  + 40 Kg

3. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci + 40 kg

27. 9. 2008 - Slovenský pohár kadetov a juniorov Galanta

 

3. miesto :Miroslava Hýllová - kumite juniorky + 59 kg

21. 6. 2008 - Európsky pohár mládeže Bratislava

 

3. miesto: Eva Nováková – kumite st. žiačky – 40 kg
3. miesto: Michal Brezáni – kumite ml. žiaci – 30 kg

8. 6. 2008 - Majstrovstvá Slovenska družstiev Bánovce nad Bebravou 

 

2. miesto: kata deti chlapci - Brezáni Michal, Arce, Majdan 

2. miesto: kumite ml. žiačky - Majdanová, Mičiaková, Štrbová, 

2. miesto: kumite ml. dorastenky - Hyllová, Belešová, Chrobáková

3. miesto: kumite ml. žiaci - Nosal, Michalko, Begáň
3. miesto: kumite st. žiaci - Brezani Martin, Obšivan, Holan

17. 5. 2008 - Turnaj o pohár mesta Nováky

 

1. miesto: Dominika Mažgutová – kata st. žiačky
1. miesto: Dominika Mažgutová – kata dorastenky
1. miesto: Helena Mičiaková – kumite ml. žiačky + 35 kg
1. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci + 35 kg

2. miesto: Miroslava Hýllová - kumite st. dorastenky + 55 kg

3. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 35 kg
3. miesto: Miroslava Hýllová - kumite ml. dorastenky + 50 kg
3. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  + 35 Kg
3. miesto: Tomáš Hajdučák – kumite ml. žiaci – 35 kg

10. 5. 2008 - Majstrovstvá Slovenska žiakov Košice 

 

1. miesto: Eva Nováková – kumite st. žiačky – 40 kg

2. miesto: Michal Brezáni – kumite ml. žiaci – 30 kg

19. 4. 2008  - Majstrovstvá SsZK žiakov a SsZK pohár mládeže 3. kolo Poprad

 

1. miesto: Alexander Arce – kata deti

1. miesto: Michal Brezáni – kumite chlapci  – 30 kg

1. miesto: Helena Mičiaková – kumite ml. žiačky – 40 kg

1. miesto: Eva Nováková – kumite st. žiačky – 45 kg

1. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 35 kg

1. miesto: Matúš Nosál – kumite ml. žiaci – 35 kg

2. miesto: Dominika Mažgutová – kata dorastenky

2. miesto: Lucia Babalová – kumite st. žiačky + 45 kg

2. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci - 40 kg

2. miesto: Tomáš Hajdučák – kumite ml. žiaci – 30 kg

2. miesto: Andrej Hoľan – kumite st. žiaci + 50 kg

2. miesto: Miroslava Hýllová - kumite st. dorastenky + 55 kg

2. miesto: Silvia Chajdaková – kumite st. žiačky – 45 kg

2. miesto: Richard Musil – kumite ml. žiaci – 35 kg
2. miesto: Chrobáková Eva – kumite ml. dorastenky + 55 kg

3. miesto: Martin Brezáni – kumite st. žiaci – 40 kg

3. miesto: Miroslava Hýllová - kumite ml. dorastenky + 55 kg

3. miesto: Vladimír Majdan – kumite ml žiaci – 30 kg

3. miesto: Chrobáková Eva – kumite st. dorastenky + 55 kg
3. miesto: Eva Nováková – kumite ml. Dorostenky – 55 kg  

 

Pohár klubov SsZK za sezónu 2007/2008

1. miesto: Klub Karate Žilina

2. miesto: CMK Banská Bystrica

3. miesto: KK Žiar nad Hronom

6. 4. 2008 - Galanta Karate CUP Galanta 

2. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci  - 30 Kg

15. 3. 2008 - Majstrovstvá Slovenska seniorov Žilina

 

2. miesto: Michal Hrubý - kata seniori

8. 3. 2008 - Slovenský pohár žiakov Komárno 

 

3. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  - 40 Kg

16. 2. 2008 - Slovenský pohár žiakov Žilina 

 

1. miesto: Tomáš Hajdučák – kumite ml. žiaci – 30 kg

3. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  + 40 Kg
3. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 40 kg
3. miesto: Vladimír Majdan – kumite chlapci – 30 kg
3. miesto: Andrej Hoľan – kumite st. žiaci + 50 kg

9. 2. 2008 - Majstrovstvá seniorov SsZK a SsZK pohár mládeže 2. kolo Banská Bystrica

 

1. miesto: Alexander Arce – kata deti

1. miesto: Dominika Majdanová - kumite ml. žiačky  + 40 Kg

1. miesto: Eva Nováková – kumite st. žiačky – 40 kg

1. miesto: Michal Brezáni – kumite chlapci  – 30 kg
1. miesto: Matúš Nosál – kumite ml. žiaci – 35 kg

1. miesto: Ján Gabarík - kumite muži - 75 kg 

2. miesto: Michal Brezáni – kata chlapci

2. miesto: Samuel Chajdák - kata ml. žiaci

2. miesto: Patrícia Štrbová – kumite ml. žiačky – 40 kg
2. miesto: Eva Nováková – kumite ml. dorastenky – 55 kg

2. miesto: Alexander Arce – kumite chlapci  – 30 kg

2. miesto: Martin Brezáni – kumite st. žiaci – 40 kg  

2. miesto: Radoslav Uríča - kumite muži - 80 kg

2. miesto: Ján Gabarík - kumite muži - BRH

3. miesto: Ivan Kuka - kata chlapci
3. miesto: Ľubica Vimpelová - kumite ženy - 60 kg

3. miesto: Zuzana Gašpariková - kumite ženy + 60 kg

3. miesto: Zuzana Gašpariková - kumite ženy BRH

3. miesto: Richard Musil – kumite ml. žiaci – 35 kg

3. miesto: Peter Lazar - kumite muži - 80 kg

3. miesto: Peter Lazar - kumite muži BRH

 

Pohár klubov SsZK po 2. kolách

1. miesto :Klub Karate Žilina

2. miesto :CMK Banská Bystrica

3. miesto :KK Žiar nad Hronom

Kontakt

E-mail: karateza@karateza.sk
Telefón: +421 908 089 982

Adresa

Tu nás nájdete:
Súkromná základná škola,

Oravská cesta 11, Žilina
 

Fakturačné údaje:
Karate Klub Žilina o.z.
Hečková 2534/18, 
01001, Žilina
IČO: 30230152, 
DIČ: 2020637608
IBAN: SK1209000000000076517364
 

TRÉNING KARATE - ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA - SÚŤAŽE - SÚSTREDENIA - VOĽNOČASOVÉ AKTIVITY - REGENERÁCIA - PSYCHOLOGICKÁ PRÍPRAVA - VZDELÁVANIE 

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • SoundCloud