Výsledky 2009

12. 12. 2009 - Majstrovstvá SR kadetov a juniorov Poprad

 

2. miesto: Eva Nováková – kumite kadetky - 47 kg
2. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 70 kg

3. miesto: Silvia Chajdáková - kumite kadetky - 54 kg
3. miesto: Matej Brezáni - kumite kadeti - 52 kg

28. 11. 2009 - Slovenský pohár žiakov 1. kolo Prešov 

 

2. miesto: Natália Cisariková – kumite ml. žiačky + 35 kg

7. 11. 2009 - Majstrovstvá SsZK kadetov a juniorov a SsZK pohár mládeže 1. kolo Žiar nad Hronom

 

1. miesto: Alexander Arce – kata ml. žiaci
1. miesto: Silvia Chajdáková - kumite kadetky - 54 kg
1. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg
2. miesto: Dominika Mažgutová - kata kadetky
2. miesto: Seng Manuel - kata chlapci
2. miesto: Martin Solár - kata kadeti
2. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 70 kg
2. miesto: Patrícia Štrbová - kumite kadetky - 47 kg
2. miesto: Dominika Majdanová - kumite st. žiačky - 50 kg
2. miesto: Veronika Kolembusová - kumite dievčatá - 30 kg
2. miesto: Miroslava Hyllová - kumite juniorky + 59 kg

3. miesto: Jakub Kasák - kumite ml. žiaci - 40 kg
3. miesto: Patrícia Štrbová - kumite st. žiačky - 40 kg
3. miesto: Dominika Majdanová - kumite kadetky - 54 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite kadetky + 54 kg
3. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci - 35 kg
3. miesto: Sarah Hrnková - kumite dievčatá - 30 kg
3. miesto: Ivana Mravcová - kumite ml. žiačky - 35 kg
3. miesto: Matúš Nosal - kumite st. žiaci - 40 kg

 

Pohár klubov po 1. kole

1. miestoKK Žilina    33 b.

2. miestoKK Zvolen  26 b.

3. miestoKK Revúca 21 b.

31.10.2009 - Ostrava Grand Prix


1. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg
1. miesto: Martin Michalko - kumite st. žiaci - 45 kg
1. miesto: Miroslava Hyllová – kumite juniorky + 59 kg

2. miesto: Helena Mičiaková – kumite st. žiačky - 50 kg
2. miesto: Eva Chrobáková – kumite juniorky + 59 kg
2. miesto: Silvia Chajdáková - kumite kadetky - 47 kg
3. miesto: Patrícia Štrbová – kumite st. žiačky - 50 kg
3. miesto: Alexander Arcce - kata ml. žiaci
3. miesto: Dominika Mažgutová - kata kadetky

24. 10. 2009 - Trstenský pohár v karate detí a mládeže XII. ročník Trstená


1. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg

2. miesto: Michal Brezáni – kumite ml. žiaci - 35 kg
2. miesto: Andrej Holán - kumite kadeti - 70 kg
3. miesto: Martin Brezáni – kumite kadeti - 57 kg

11. 10. 2009 - RAPID CUP Bratislava  


1. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg

2. miesto: Helena Mičiaková – kumite st. žiačky - 45 kg
3. miesto: Miroslava Hyllová – kumite juniorky + 59 kg

28. 9. 2009 - Majstrovstvá Európy Goju-Ryu 

2. miesto: Michal Hrubý 2. miesto na Majstrovstvách Európy Goju-Ryu za Českú republiku.

Michal Hrubý majstrom i vicemajstrom Európy v karate

13. 9. 2009 - Slovenský pohár kadetov a juniorov 1. kolo Sabinov 

 

2. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg

3. miesto: Miroslava Hyllová – kumite juniorky + 57 kg

20. 6. 2009 - 13. ročník EURÓPSKEHO POHÁRA MLÁDEŽE Bratislava

1. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci - 35 kg
3. miesto: Eva Nováková - kumite kadetky - 47 kg

7. 6. 2009 - MSR DRUŽSTIEV žiakov, dorastencov, juniorov a seniorov Bánovce n. Bebravou


3. miesto: Družstvo ml. žiaci - kumite (Majdan Vladimír, Brezáni Michal, Kasák Jakub)
3. miesto: Družstvo st. žiaci - kumite (Nosál Matúš, Brezáni Martin)
3. miesto: Družstvo st. žiačky (Helena Mičiaková, Patrícia Štrbová, Dominika Majdanová)

16. 5. 2009 - Majstrovstvá Slovenska  žiakov Košice

 

1. miesto: Patrícia Klapalová - kata ml. žiačky
2. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci + 40 kg
2. miesto: Helena Mičiaková - kumite st. žiačky - 45 kg

9. 5. 2009 - Revúcky pohár Revúca

 

1. miesto: Alexander Arcce - kata ml. žiaci
1. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 65 kg
1. miesto: Martin Brezáni - kumite st. žiaci - 50 kg
2. miesto: Dominika Mažgutová - kata kadetky
2. miesto: Kristína Belešová - kumite kadetky + 55 kg
3. miesto: Dušan Gáťa - kumite chlapci + 30 kg
3. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci + 40 kg
3. miesto: Patrícia Štrbová - kumite st. žiačky - 40 kg
3. miesto: Miroslava Hýllová - kumite juniorky + 55 kg
3. miesto: Dominika Mažgutová - kata juniorky

25. 4. 2009 - Galanta CUP Galanta 

 

1. miesto: Dominika Mažgutová - kata juniorky
1. miesto: Jakub Kasák - kumite ml. žiaci - 40 kg
1. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 70 kg
1. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci - 35 kg
2. miesto: Silvia Chajdáková - kumite kadetky - 47 kg
2. miesto: Martin Michalko - kumite ml. žiaci + 40kg
3. miesto: Jakub Smutný - kumite chlapci - 28 kg
3. miesto: Matúš Nosal - kumite st. žiaci - 40 kg
3. miesto: Helena Mičiaková - kumite kadetky - 47 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite kadetky + 54 kg
3. miesto: Kristína Belešová - kumite juniorky - 57 kg

29. 3. 2009 - Majstrovstvá SsZK žiakov a SsZK pohár mládeže 3. kolo Žilina 

 

1. miesto: Alexander Arce – kata ml. žiaci
1. miesto: Patrície Klapalová - kata ml. žiačky
1. miesto: Helena Mičiaková - kumite st. žiačky - 40kg
1. miesto: Vladimír Majdan - kumite chlapci - 32 kg
1. miesto: Jakub Kasák - kumite ml. žiaci - 40 kg
2. miesto: Dušan Gáťa - kumite chlapci + 32 kg
2. miesto: Richard Musil - kumite ml. žiaci - 40kg
2. miesto: Silvia Chajdáková - kumite kadetky - 54 kg
2. miesto: Patrícia Štrbová - kumite st. žiačky - 40 kg
2. miesto: Tomáš Siska - kumite chlapci - 32 kg
2. miesto: Dominika Mažgutová - kata juniorky
2. miesto: Radomír Knapec - kumite st. žiaci - 50 kg
2. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 63 kg
3. miesto: Jakub Smutný - kumite chlapci - 24 kg
3. miesto: Marin Michalko - kumite ml. žiaci + 40kg

Pohár klubov po 3. kolách

1. miestoKatsudo Sabinov  91 b.

2. miestoKK Žilina             90 b.

3. miestoKK Žiar n/H.        60 b.

7. 3. 2009 - Slovenský pohár žiakov 3. kolo Komárno 

 

3. miesto: Alexander Arce – kata ml. žiaci

26. 2. 2009 - Najúspešnejší žilinskí športovci za rok 2008

 

kategória dospelí
6. miesto: Juraj Tabak – karate - AC UNIZA-Klub Karate Žilina

14. 2. 2009 - Majstrovstvá seniorov SsZK a SsZK pohár mládeže 2. kolo Banská Bystrica 

 

1. miesto: Dušan Gáťa - kumite chlapci + 60 kg
1. miesto: Michal Brezáni - kumite ml. žiaci - 35 kg
1. miesto: Jakub Kasák - kumite ml. žiaci - 40 kg
1. miesto: Dominika Mažgutová - kata kadetky

2. miesto: Ján Garabík - kumite muži - 75 kg
2. miesto: Silvia Chajdáková - kumite juniorky - 55 kg
2. miesto: Ján Kramár - kumite muži - 84kg
2. miesto: Dominika Majdanová - kumite st. žiačky - 50 kg
2. miesto: Helena Mičiaková - kumite st. žiačky - 40kg

3. miesto: Andrej Hoľan - kumite kadeti - 63 kg
3. miesto: Miroslava Hyllová - kumite juniorky + 55 kg
3. miesto: Matúš Nosaľ - kumite st. žiaci - 40kg
3. miesto: Patrícia Štrbová - kumite st. žiačky - 40 kg
3. miesto: Radoslav Uríča - kumite muži - 84 kg

Pohár klubov po 2. kolách

1. miestoKatsudo Sabinov  58 b.

2. miestoKK Žilina             57 b.

3. miestoCMK B. Bystrica   53 b.